امروز دوشنبه, 18 آذر 1398 - Tue 12 10 2019

منو

اخبار شهــرداری

حضور محمدی راد شهردار جلین در سامد

به گزارش واحد روابط عمومی آقای محمدی راد شهردار جلین، از ساعت 9 الی 11.5 روز سه شنبه مورخ 1397/1/28  با حضور آقای ربیعی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان در سامد آماده پاسخگویی به سوالات و درخواستهای مردمی هستند.

نظرات (0) کلیک ها: 1580

پیام شهردار - تبریک سال نو

با سلام و درود به اولیاء الهی و ائمه طاهرین(ع) به ویژه حضرت بقیه اله الاعظم(عج) و با آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیه الله العظمی الامام خامنه ای"مدظله العالی"، اینجانب بر خود لازم می دانم آغاز سال نو و فرا رسیدن بهار طبیعت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به همه هموطنان عزیز به خصوص شما مردم شهید پرور و همیشه در صحنه شهر جلین تبریک گفته، سالی توأم با عزت و سر بلندی همراه با سلامتی و آسایش را از درگاه خداوند متعال برای شما مسئلت دارم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1694

اقدام شایسته شهردار و کارمندان شهرداری جلین_ جمع آوری زباله های رها شده منطقه گردشگری توسکستان به سمت شاهکوه

به گزارش واحد روابط عمومی،در مورخ 1396/9/3 آقای مهندس محمدی راد (شهردار جلین) به اتفاق پرسنل خود در اقدامی فرهنگی

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 931

مراسم عطرافشانی گلزار شهدا جلین

به گزارش واحد روابط عمومی در مورخ 1396/9/2 به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مراسم عطرافشانی گلزار شهدای جلین باحضور شهردار، اعضای شورای شهر، روحانیون، بسیجیان و مردم شهیدپرور جلین برگزاز گردید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2011

مراسم تکریم و معارفه شهردار محترم جلین

به گزارش واحد روابط عمومي در مورخ 1396/7/25 در محل دفتر شوراي اسلامي شهر جلين

مراسم تکريم از شهردار سابق جناب آقاي قاسم شاهرخي و معارفه شهردار جديد جلين جناب آقاي حميدرضا محمدي راد با حضور مسئولین استانی، اعضای محترم شورای اسلامی و معتمدين شهر برگزار گرديد. در اين مراسم آقاي مهندس حميدي مديرکل دفتر امور شهري و شوراها ي استان گلستان ضمن تاييد همدلي و هماهنگي بين اعضاي شوراي دوره چهارم و جناب آقاي مهندس شاهرخي در مديريت شهري، از حسن انتخاب اعضاي شوراي دوره پنجم ابراز رضايت نموده و اظهار اميدواري کردند با حضورآقاي محمدي راد شاهد پيشرفت هرچه بيشتر جلين باشيم.

 

  

نظرات (0) کلیک ها: 2076

اولین نشست اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر با مسئولین ادارات شهر جلین

به گزارش واحد روابط عمومی، پیرو دعوت شورای اسلامی شهر جلین در مورخ 1396/6/25 رؤسای ادارات شهر در دفتر شورا حاضر و در جهت بهبود ارائه خدمات به شهروندان  به تبادل نظر و ارائه راهکار پرداختند.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1636

زیر مجموعه ها